Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Bravar, Stolar majstor

Konkurs za oglas "Bravar, Stolar majstor" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka doo je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svoga renomiranog klijenta iz  oblasti  gradjevine  koji  za svoje  potrebe  potražuje radnike   profila:

Bravar  i  Stolar majstor

Mesto  rada: Katar  Doha
Broj  izvršilaca  posla  više  od 10

Uslovi rada:

  • lica sposobna za rad na visini
  • lica sa minimum dve godine radnog iskustva na istim poslovima

Opis posla:

  • instalacija sekundarne aluminijumske konstrukcije   i  drvenih panela

Nudi se:

  • početna satnica od 5,5 dolara
  • smeštaj
  • ishrana  dva   obroka
  • prevoz do posla
  • avio prevoz do Dohe
  • izrada radnih paprira  i  viza
  • prijava radnog odnosa
  • ugovor  o radu
  • probni  rad  je  30  dana  plaćen
  • Posao obavlja 6 dana u nedelji u trajanju od 9 sati dnevno.
  • Rad se obavlja na visini.

Kandidati koji ispunjavaju uslove mogu dostaviti svoje prijave lično u Durmitorskoj 14 Beograd u periodu 9-16 časova svakog radnog dana ili putem elektronske pošte.

Za dodatne informacije možete pozvati na 011/2683-486 064/1260055 u periodu 9-16 časova.

Kandidati koji prosledjuju prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcijei prosledjivanje kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Poljoprivreda, Ribarstvo, Šumarstvo, Drvna industrija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
27.7.2018. do 11.8.2018.