Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: CNC Operater u metalnoj proizvodnji

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "CNC Operater u metalnoj proizvodnji" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog internacionalnog klijenta iz Slovenije, vodeću firmu sa dugogodišnjom tradicijom u oblasti sopstvene proizvodnje i trgovine poljoprivrednom mehanizacijom, zbog povećanog obima posla potražujemo odgovorne i pouzdane kandidate na sledećim pozicijama:

1. CNC operater u metalnoj proizvodnji

Veći broj izvršilaca
Mesto zaposlenja: Slovenija

OPIS POSLA I USLOVI RADA:

  • Operater CNC sa iskustvom na strojevima - laser za rezanje metala, lima ili sa iskustvom na mašinama za savijanje metala
  • Radi se na strojevima Laser Trumpf in za savijanje marke Amada
  • Kandidat mora razumeti tekničku dokumentaciju, risbe – crteže…
  • Poznavanje vrste materijala – metala
  • CNC struganje i rezanje, klasično struganje
  • Potrebno radno iskustvo na savremenim i ručnim CNC mašinama
  • Potrebna je vozačka dozvola zbog udaljenosti radnog mesta od smeštaja

OČEKUJEMO:

  • Samostalnost i pouzdanost u radu
  • Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:

  • Radi se od 7 – 15h, ali može se raditi i više sati cca + 20 sati na sedmicu
  • Plata 1200 EUR za rad koji se napravi u 8 sati/ dnevno, a moguće je raditi više sati, 7 EUR/ h, da se zaradi za smeštaj
  • Za početak firma traži stan / sobu i plati je za 2-3 meseca
  • Izradu radnih i boravišnih dozvola, vize za lica koja ne poseduju pasoš ili ličnu kartu zemlje EU
  • Isti tretman radnika kao u zemlji zaposlenja
  • Prednost ukoliko kandidat ima pasoš EU zbog bržeg zaposlenja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati elektronskim putem.

Ukoliko nemate CV možete popuniti formular na našem sajtu, klikom na sledećem linku:

Kontakt telefon za bliže informacije:

+381 60 32 999 34, fiksni: 011/2683 468

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Proizvodnja
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
19.5.2022. do 3.6.2022.