Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Content Manager

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Content Manager" kompanije Fly Fly Travel je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Fly Fly Travel

CONTENT MANAGER

ZADUŽENJA:

  • Kreiranje sadržaja na sajtovima, a sa ciljem pozicioniranja na #1 Google
  • Uvezivanje sadržaja i građenje linkova kako internih tako i eksternih
  • Komunikacija sa social media managerom oko promocija i postavljanje sadržaja na SM
  • Unapređenje postojećeg sadržaja koji ima za cilj povećanje konverzije
  • Optimizacija sadržaja i adekvatno plasiranje usluge i promocije brenda na internetu
  • Sagledavanje kompletnog sadržaja i izmena da bi se osigurala povezanost sa korisnicima (engagement)

ODGOVORNOSTI:

  • Uspostavljanje strategije kreiranja sadržaja kratkoročne i dugoročne
  • Komunikacija sa marketingom, prodajom i dizajnerima sa ciljem kreiranja adekvatnog i atraktivnog sadržaja
  • Kreiranje i publikovanje sadržaja koji podstiče interakciju i dalje deljenje
  • Komunikacija sa drugim content writerima i deljenje sadržaja sa njima SEO sadržaja
  • Korišćenje Google Analytics i drugih alata sa ciljem praćenja saobraćaja na sajtu i merenja povezanosti ljudi
  • Upravljanje sadržajima na sajtu i SM a sa ciljem povećanja poseta i konverzije
    Da kreira sadržaj u skladu sa zakonom (copyright i autorska prava)
    Da prati trendove na internetu i daje sugestije šta i na koji način unaprediti

USLOVI:

  • Iskustvo u radu kao content manager – dati primere i pozicije na Google
  • Odlično poznavanje MS Office
  • Poznavanje word press platforme
  • Osnove HTML i CSS
  • Poznavanje Google Analytics i Web Master Tools
  • Upoznat sa radom i korišćenjem društvenih mreža
  • Fokus na detaljima
  • Dobra organizacija i visoka odgovornost
  • Pravopis
  • Poznavanje strukture i pisanja sadržaja na internetu
  • Poznavanje SEO pravila
  • Korišćenje nekog od alata za optimizaciju slika i dokumenata
  • Kreativnost
  • Završen fakultet

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okuženje.
  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom do 20.02.2018.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Dostavljanjem biografije kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Izdavačke kuće, Mediji
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
31.1.2018. do 20.2.2018.