Zapošljavate nove radnike?
Postavite oglas na www.lakodoposla.com/Poslodavci
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Content manager/Správcu obsahu

Online registar firmi u Srbiji

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Content manager/Správcu obsahu" kompanije Factcool d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Factcool d.o.o.

Content Manager

Miesto práce: Novi Sad

Termín nástupu: dohodou
Platové podmienky: motivujúce

Náplň práce:

  • Vytváranie "obsahovej stratégie" vytváranie, písanie a spravovanie obsahu tak, aby sa dosiahli obchodné ciele
  • Dohliadanie na obsah prezentovaný na webových stránkach a blogoch
  • Riadenie tvorby obsahu a vedenie tímu 10-30 ľudí/ fotografov, Coppy writerov a prekladateľov
  • Zodpovednosť za úpravu, uverejňovanie a aktualizáciu zastaralého obsahu
  • Sledovanie spätnej väzby na vytvorený obsah
  • Identifikácia nových príležitostí na obsah, preskúmanie spôsobov opätovného použitia existujúceho obsahu na celom webe,
  • Monitorovanie návštevnosti webových stránok,
  • Spolupráca s webovými návrhármi / vývojármi, grafikmi, marketingovými profesionálmi, spisovateľmi a odborníkmi v oblasti sociálnych médií.

Požiadavky:

  • Vzdelanie ideálne v oblasti marketingu, reklamy, žurnalistiky
  • Skúsenosti s riadením menšieho / väčšieho tímu
  • Veľmi zdatný v slovenskom, srbskom a anglickom jazyku
  • Silné komunikačné zručnosti
  • Dobrý time management a delegovanie úloh
  • Prehľad vo svete online marketingu

IT znalosti:

  • MS Word (pokročilý)
  • MS Excel (pokročilý)
  • MS PowerPoint (pokročilý)

Benefity:

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Sebarealizáciu a osobný rast v ambicióznej firme
  • Výmenu skúseností v skvelom tíme
  • Teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas

Očakávame Vašu žiadosť.

Lokacija posla:
- Novi Sad
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Izdavačke kuće, Mediji
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), PowerPoint (MS Office), Word (MS Office)

Trajanje oglasa:
24.11.2017. do 9.12.2017.

Lako do posla   |   Lako do znanja   |   Polovni automobili Lako do kola