Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Customer support - korisnička podrška

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Senor d.o.o., IT, Software Development and Data Procesing
Adresa:
Beograd, Vladimira Popovića 38-40, GTC, Regus, II sprat

Senor d.o.o. Beograd u saradnji sa norveškim partnerom – kompanijom

Fjellinjen AS, Oslo (Javno preduzece za puteve) raspisuje oglas za

sledeće radno mesto:

Customer support adviser – Norwegian language

(savetnik u korisničkoj podršci) – dva radna mesta

Uslovi za  kandidate:

  • Znanje pisanog i govornog norveškog jezika (B2 nivo i vise).
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Komunikativna i vedra osoba, spremna da napreduje i stiče nove veštine i znanja
  • Kratak opis posla: sposobnost usmene i pismene korenspodencija sa korisnicima usluga putem maila i chata. Napominjemo da se ne radi o call centru tj. naša korisnička podrška ne zove nikoga i ne nudi klijentima prodaju ili usluge. Posao se obavlja samo radnim danima (bez prekovremenih časova i bez rada vikendom).

Šta nudimo:

  • Rad u odličnim uslovima,
  • Stimulativna zarada,
  • Obuka i podrška od strane norveških kolega,
  • Mogućnost učenja i usavršavanja norveškog jezika kao i napredovanje u poslu
  • Rad preko omladinske zadruge ili zasnivanje radnog odnosa (zavisno od dogovora)

Ukoliko ste zainteresovani pošaljite prijavu (CV) elektronski.

Samo kandidati koju uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Konsalting
- Prevodjenje, jezici, književnost
Nivo obrazovanja:
Minimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
13.11.2017. do 28.11.2017.