Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Diplomirani građevinski inženjer - smer hidrotehnika

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

NAŠ GRAD 1393 d.o.o. je kompanija koja je nastala sa ciljem da se bavi promocijom i razvojem lokalnih i regionalnih projekata i brendova. U poslednjih nekoliko godina smo razvili saradnju na izradi projektne dokumentacije za više stranih kompanija koje posluju u Srbiji.

Kompanija:
Naš grad 1393 d.o.o.

Iz razloga širenja poslovanja naših klijenata u narednih nekoliko godina, u potrazi smo za stručnim i hrabrim saradnicima koji žele da ostanu u našoj zemlji i da rade i razvijaju se u svojoj struci.

Građevinski inženjer - smer hidrotehnika

Mesto konkurisanja i zaposlenja:
Beograd, Srbija

Opis posla:

  • Izrada projektne dokumentacije: Idejno rešenje (IDR), Idejni projekat (IDP), Projekat za građevinsku dozvolu (PGD), Projekat za izvođenje (PZI), Projekat izvedenog objekta (PIO)
  • Saradnja s naručiocima, akterima u oblasti građevinarstva i interdisciplinarna saradnja u projektnoj grupi.

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju sa uspešnim inženjerima;
  • Stručno usavršavanje i unapređivanje znanja, mogućnost edukacije pohađanja seminara, stručnih skupova u zemlji i inostranstvu;
  • Priliku za sticanje novih iskustava i osvajanja najsavremenijih tehnologija u oblasti inženjerstva;
  • Iznad prosečna primanja i redovne isplate

Uslovi:

  • Poželjno ali ne obavezno posedovanje licence 314 ili 313 (projektovanje hidrotehničkih objekata)
  • Poželjlno ali ne obavezno radno iskustvo u projektovanju i praćenju tehničke dokumentacije iz oblasti:
  1. komunalne hidrotehnike (vodovod, kanalizacija)
  2. projektovanje vodnih objekata
  3. upravljanje rizikom od poplava
  4. zaštite od poplava i uređenja vodotoka
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poželjno posedovanje saobraćajne dozvole - B kategorije
  • Obavezno poznavanje sledećih programa:
  • MS Office (Word, Excel)
  • Autodesk Autocad
  • Softver za hidrauličko modeliranje otvorenih tokova i cevovoda pod pritiskom

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
6.9.2022. do 6.10.2022.