Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Diplomirani inženjer saobraćaja

Više poslova iz kategorije

Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Diplomirani inženjer saobraćaja" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda,  firmu koja se bavi transportom i prevozom vangabaritnih i teških tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju, radi zakup oglasnog prostora radi potražnju za radnicima na poziciji:

Diplomirani inženjer saobraćaja

Beograd, Zemun

Opis posla:

  • Sređivanje neophodne dokumentacije za obavljanje otpremničko - špediterskih obaveza
  • Sređivanje dozvola i traka
  • Praćenje vozača

Uslovi rada:

  • VSS -  Saobraćajni fakultet
  • Vozač B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije neophodno

Nudi se:

  • Zarada zavisi od iskustva kandidata
  • Prijava radnog odnosa
  • Ugovor o radu
  • Redovnost isplate zarade i svi benefiti iz radnog odnosa

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 060 33 13 666 ili poslati prijavu elektronskim putem.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
11.6.2019. do 26.6.2019.