Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: E-commerce Administrator

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Prvi i jedini Shopping Center Online u Srbiji.Jedinstveni portal koji ima na jednom mestu: Marketing, Oglašavanje i Prodaju različitih proizvoda ili usluga od više dobavljača. Sve lokalne firme, gde se prodavci osećaju sigurno i komforno, a kupci zadovoljno, jer sve imaju na jednom mestu. Garantovano su domaće i poznate firme te ne postoji sumnja u neke prevare koje su već poznate na internetu.

Posetioci i korisnici garantovano su sigurni i komforni na ovom sajtu. Sigurnost pri traženju informacija i kupovanju proizvoda i usluga.Shopping Center Online ima implementiran sitem Preporuke, registrovan i zaštićen kod Saveznog Zavoda za Intelektualnu svojinu.To je sistem gde potrošači pišu svoje iskustvo pri kupovini, a novi kupci lakše i sigurnije dolaze do proizvoda i usluga.

Kompanija:
YellShops
Adresa:
Beograd, Dečanska 1

Naziv kompanije: Yellshops – Shopping Center Online
Site: www.yellshops.com
Adresa: Dečanska 1, Beograd

Prateći trendove, već godinu dana radimo i održavamo shoping center online.
Sarađujemo sa preko 750 firmi. Zbog potrebe naših klijenata i usled sve veće potrebe za online prodajom tražimo jednu osobu na poziciji:

E-commerce Administrator

Opis poslova:

  • Ažuriranje, unapređivanje i optimizacija postojećih proizvoda naših klijenata
  • Importovanje novih proizvoda iz klijentovog prodajnog asortimana
  • Pružanje tehničke podrške klijentima u vezi njihovih prodavnica i zahteva
  • Komunikacija sa klijentima u vezi zahteva I tehničke podrške

Uslovi:

  • Korisničko poznavanje wordpress-a - woocommerce
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje trendova u domenu digitalnog poslovanja
  • Iskustvo u digitalnom marketingu i na društvenim mrežama
  • Poznavanje svih vidova elektronske komunikacije
  • Poželjno je fakultetsko obrazovanje, a minimum je IV stepen stručne spreme
  • Kreativnost i timski duh su od izrazite važnosti
  • Izražene komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Ljubaznost, preciznost i tačnost prilikom rada
  • Samoinicijativa

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Stručno usavršavanje
  • Rad u prijatnom i kreativnom radnom okruženju

Lokacija posla: - Beograd

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Advertising, PR, Marketing
- Informatika - software
- Izdavačke kuće, Mediji
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
9.9.2020. do 24.9.2020.