Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Električar- instalacije u industriji/ Hrvatska detašman Nemačka i Slovenija

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Hrvatskoj, potražuje veći broj izvršilaca za poziciju posla:

Električar- instalacije u industriji/ Hrvatska detašman Nemačka i Slovenija

Primaju se kandidati sa srpskim i  EU pasošem.

OPIS POSLA:

  • Potražuju se samostalni električari - elektroenergetske instalacije za izvođenje radova u proizvodnim halama;

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zaposlenje na određeno vreme, s punim radnim vremenom i mogućnost produženja ugovora na duži rok, zaposlenje na neodređeno vreme
  • Dobre uslove rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja
  • Bezbednost na radu, osiguranje
  • Redovna isplata zarada - mesečna minimalna zarada u Hrvatskoj (900 eur, za 40 sati rada nedeljno, prekovremeni sati se plaćaju)
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđeno službeno vozilo
  • Za poslove na terenu satnica  od 7 do 8  eur/h neto (plus obezbeđen smeštaj I transport)
  • Radno vreme: 8-10h/dnevno, očekivani fond mesečnih sati na terenu (200-230h)

Uslovi rada:

  • Potrebno znanje nemačkog jezika minimum A2 nivo
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Zainteresovani kandidati mogu poslati CV elektronskim putem.
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontakt telefon: 064/126-00-55 (Viber) i fix: 011/ 26-83-486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Proizvodnja
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
1.7.2019. do 16.7.2019.