Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Električar - instalater sigurnosne opreme

Konkurs za oglas "Električar - instalater sigurnosne opreme" kompanije Videomont d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Videomont je kompanija koja posluje u segmentu pružanja usluga, prodaje u maloprodaji i veleprodaji bezbednosno tehničke opreme. Od samog početaka rada, cilj kompanije je da se pozicionira kao jedna od vodećih kompanija u navedenom segmentu. Uvodimo nova pravila, nove pogodnosti za klijente, profesionalizam kao i odlične uslove za naše zaposlene koji nas već na samom startu odvajaju od konkurencije.

Kompanija:
Videomont d.o.o.
Adresa:
Beograd, Tošin bunar 166/2

Videomont je kompanija koja posluje u segmentu pružanja usluga i bezbednosno tehničke opreme. Od samog početaka rada, cilj kompanije je da se pozicionira kao jedna od vodećih kompanija u navedenom segmentu. Uvodimo nova pravila, nove pogodnosti za klijente, profesionalizam kao i odlične uslove za naše zaposle koji nas već na samom startu odvajaju od konkurencije.

Naziv pozicije:

Električar - Instalater sigurnosne opreme

u Beogradu.

Glavna zaduženja:

  • Izvođenje radova na instalacijama, montaži i programiranju sigurnosnih sistema (video nadzor, alarm, dojava požara, kontrola pristupa);
  • Vođenje evidencije radnih naloga i ostale prateće dokumentacije

Potrebna znanja i veštine:

  • Poželjno iskustvo u radu sa sigurnosnim sistemima (video nadzor, alarm, dojava požara, kontrola pristupa);
  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Srednji nivo znanja rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač (obavezno);
  • Potvrda da lice nije osuđivano i da krivični postupak nije u toku;
  • Poželjne licence po novom zakonu (LT1-2-3);

Lične karakteristike:

  • Samoinicijativa i dobre organizacione sposobnosti;
  • Sposobnost određivanja prioriteta;
  • Preciznost, tačnost, brzina;

Nudimo Vam:

  • Profesionalni razvoj, obuke, treninge;
  • Stalno zaposlenje;
  • Mogućnost daljeg napredovanja i prelaska u druge sektore kompanije;

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Popravke i održavanje
- Informatika - hardware
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
15.7.2019. do 29.7.2019.