Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Električar, Monter, Instalater

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Električar, Monter, Instalater" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu Iz Hrvatske sa sedištem u Zagrebu, i dugogodišnjom tradicijom, moderna građevinska kompanija čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća  za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Električar, Monter ventilacionih cevi, Instalater vode i grejanja

(m/ž)

Izrada radne dozvole.
Tvrtka traži motivirane osobe sa obrazovanjem elektrotehničkog smjera za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.

Mjesto rada: Hrvatska detašman Nemačka

Opis posla Električar:

  • Instalacije novogradnje / starogradnje
  • Sposobnost čitanja planova
  • Montaža mjerača struje
  • Sigurnosna tehnika
  • Polaganje i povezivanje kabela
  • Iskustvo u izradi elektro ormara
  • Samostalni rad

Opis posla Monter ventilacionih sistema:

  • Ventilacijski sustavi na brodogradnji
  • Montaža, puštanje u pogon sustava ventilacije
  • Čitanje nacrta
  • Vođenje brige o kvaliteti i brzini obavljenih radnih zadataka

Opis posla Instalater vode i grejanja:

  • Ugradnja instalacija (novogradnja), popravak i saniranje instalacija
  • Fina montaža sanitarija
  • Polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi
  • Saniranje i popravci prsnuća cijevi, zamjena ventila, filtera, ispitivanje i nadzor vodovodnih uređaja na nepropusnost
  • Ugradnja grijućih tijela
  • Kotlovi za grijanje, postrojenja za pripremu tople vode – montaža i priključivanje
  • Rad prema crtežima i planovima
  • Rad u timu

Uslovi za električara:

  • Iskustvo na održavanju elektrike u proizvodnji i elektromontaži
  • Iskustvo kao pogonski električar
  • Znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
  • Raspolaganje tehničkim znanjem
  • Poznavanje popravka i održavanja strojeva sa elektro pogonom
  • Poznavanje sigurnosnih pravila pogonske elektrike
  • Timska orijentiranost
  • Njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
  • Poželjno dvije godine radnog iskustva
  • Poželjno posedovanje EU putovnice ili stalni boravak

Poslodavac obezbeđuje:

  • Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
  • Osobni i profesionalni razvoj
  • Dugoročan angažman
  • Osiguran prijevoz i smještaj
  • Cena po satu neto od 10e do 12e u zavisnosti od stručnosti i iskustva
  • Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj
  • Izrada radne dozvole o trošku poslodavca
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanjakadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati elektronskim putem.
Kontakt telefon za bliže informacije: 0601112935 viber
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
- Energetika
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
26.3.2021. do 10.4.2021.