Vrući poslovi: Električari, Radnici na brušenju cevi, Zavarivači CO2

Konkurs za oglas "Električari, Radnici na brušenju cevi, Zavarivači CO2" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, reklamna agencija, radi obezbeđivanja ljudskih resursa za renomiranu kompaniju iz Česke, koja potražuje kandidate za radnu poziciju:

Električari, Radnici na brušenju, čišćenju cevi, Zavarivači CO2

POTREBNO 50 IZVRŠILACA

Zemlja rada: Češka Republika
Mesto rada: Češke Budejovice i Kaplice

Primaju se kandidati sa srpskim pasošem i pasošem zemalja EU.

Opis posla za pomoćne galvanizere:

  • Brušenje, čišćenje, priprema za galvanizaciju.

Opis posla za zavarivače:

  • Punktovanje elektricnih ormara, čitanje teh.dokumentacije

Opis posla za električare:

  • Mehaničko sastavljanje delova;
  • Instaliranje i uključivanje razvodnih kutija (elektroormara) montaža električnih delova mašina, priprema elektroormara i materijala za izradu, manipulacija sa materijalom potrebnim za montažu i manipulacija sa već gotovim elektroormarima.
  • Rad po važećoj izradnoj dokumentaciji kompanije.
  • Osiguravanje kvaliteta proizvoda i izradnog procesa.

Uslovi za kandidata:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Kandidati mašinske i elektro struke;
  • Poželjno radno iskustvo, ne i neophodno;
  • Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova; poslovi su fizički zahtevni;
  • Minimalan ostanak u firmi 3 meseca;

Nudi se:

  • Izrada Šengen radne vize na 90 dana o trošku kandidata (35eur+20eur za radnu dozvolu i 2.500din za putno i zdrastveno osiguranje),
  • Nakon probnog rada, izrada dugoročne radne vize na godinu ili dve o trošku poslodavca; (proces izrade dugoročne vize može početi i u toku 90 dana dok kandidat radi u Češkoj);
  • Prevoz do mesta rada u inostranstvu o trošku poslodavca;
  • Prijava radnog odnosa Ugovor o radu;
  • Plaćeni porezi i doprinosi na ceo iznos i zdrastveno osiguranje;
  • Oprema za rad, zaštitna oprema;
  • Besplatan lekarski pregled;
  • Osnovna neto satnica za pomoćne galvanizere: 4 EUR
  • Osnovna neto satnica za električare: 4-6 EUR
  • Osnovna neto satnica za zavarivače: 5-10 EUR
  • Radno vreme 8h dnevno u tri smene sa mogućnošću prekovremenog rada zakonom dozvoljenog zemlje rada i 11h za električare;
  • Smeštaj obezbeđen;
  • Ugovor na godinu dana, posle šest meseci pravo na godišnji odmor od 3 nedelje; Posle tri meseca rada pravo na 14 dana odmora – put plaćen;

Zainteresovani kandidati elektronski trebaju dostaviti:
Radnu biografiju – CV i kopiju pasoša (prvu stranu);
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontakt telefon: 064/0680-969 ili 011/26 83 486, 064/126 00 55

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Trajanje oglasa:
13.9.2018. do 28.9.2018.