Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Električari - šemeri

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka za firmu iz Češke koja potražuje za renomiranu austrijsku fabriku, sa ispostavom u R.Češkoj, radi zakupa oglasnog prostora,
kandidate za radnu poziciju:

Električari - šemeri

POTREBNO  50  IZVRŠIOCA  POSLA

Zemlja rada: Republika Češka
Mesto rada: Kaplice
Primaju  se  kandidati  sa  srpskim pasošima  i  pasošima  zemalja EU

Opis posla:

  • Mehaničko sastavljanje delova; Instaliranje i uključivanje razvodnih kutija (elektroormara) montaža električnih delova mašina, priprema elektroormara i materijala za izradu, manipulacija sa materijalom potrebnim za montažu i manipulacija sa već gotovim elektroormarima. Rad po važećoj izradnoj dokumentaciji kompanije. Osiguravanje kvaliteta proizvoda  i izradnog procesa.
  • Prednost za kandidate koji znaju češki ili slovački jezik, imali bi dodatni posao kao prevodioci u proizvodnji koji bi se doplaćivao.

Uslovi za kandidata:

  • Treći, ili četvrti stepen srednje elektrotehničke stručne spreme;
  • Lica sa manjim ili većim iskustvom;
  • Poželjno je znanje češkog ili slovačkog jezika, ne i neophodno;
  • Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova;
  • Minimalan ostanak u firmi neprekidno 90 dana;

Poslodavac obezbeđuje i nudi se:

  • Izrada šengen radne vize na 90 dana o trošku kandidata (35eur)
  • Kandidat prilikom potpisivanja Ugovora ostavlja i depozit od 20EUR za izradu dozvole u Češkom birou koja se čeka oko mesec dana;
  • Nakon probnog rada, izrada dugoročne radne vize na dve godine ukoliko kandidat ispuni uslove rada i ukoliko želi da ostane da radi za fabriku sa drugim uslovima i benefitima;
  • Prevoz  do mesta rada u o trošku  poslodavca;
  • Prevoz od smeštaja do mesta rada (30km) o trošku poslodavca;
  • Prijava radnog odnosa i Ugovor  o radu 2 godine, posle 2god. mogućnost prijave za stalno  zaposlenje;
  • Plaćeni porezi i doprinosi i zdrastveno osiguranje;
  • Oprema  za  rad,  zaštitna  oprema; Bezbednost na radu;
  • Početna osnovna neto satnica je 4€ uz kasniju mogućnost povišenja u zavisnosti od procene iskustva i stručnosti kandidata; (Za kandidate koji znaju jezik i koji bi radili i kao prevodioci cena sata bi bila približno 6eur)
  • Prvi kratkoročni Ugovor na 3 meseca; Ukoliko kandidat ispuni uslove rada i prođe probni rad od tri meseca biće zaposlen direktno na fabriku za koju radi, sa svim beneficijama;
  • Osnovno radno vreme je 11h, u zavisnosti od obima posla vreme rada se smanjuje ili povećava;
  • Smeštaj obezbeđen u mestu Češke Budejovice; jedan subvenciran obrok (50%) u restoranu fabrike;
  • Rad u savremenoj i opremljenoj fabrici;
  • Polazak na rad prvi termin 10. januar 2019.godine pa nadalje ;
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Zainteresovani kandidati elektronskim putem trebaju dostaviti radnu biografiju – CV.

Bliže  informacije  se  mogu  dobiti  od akreditovanog  zastupnika  firme  na kontak telefon:
064/0680-969, 064/126 00 55 ili Viber 060/331 3 666 i fix: 011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac  zadržava  pravo  da  kontaktira  samo  kandidate  koji  ispunjavaju  uslove  za rad  i ozbiljne  kandidate  koji  dostave  traženu  dokumntaciju.
Primaju  se  samo  ozbiljni  kandidati  za rad  kao  što  i  kompanija  garantuje  sigurnosti  ozbiljnost  u radu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
27.11.2018. do 12.12.2018.