Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Elektrotehničar - instalater

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Elektrotehničar - instalater" kompanije Enerset d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Enerset d.o.o. je kompanija čija je delatnost projektovanje, izrada i ugradnja energetski efikasnih i štedljivih grejnih sistema.

Konstantan rad na usavršavanju i odabir vrhunskih proizvoda omogućili su nam da postanemo prepoznati u ovoj oblasti. Svojim klijentima nudimo kvalitetne grejne sisteme koji će kroz uštedu u toku upotrebe vratiti uložena sredstva.

Enerset sa posebnom pažnjom prati razvoj tehnologije namenjene upotrebi obnovljivih izvora energije i nudimo grejne sisteme koji mogu koristiti energiju dobijenu na taj način. Osim toga, rešenja koja nudimo lako se mogu integrisati u sisteme pametnih kuća i energetski efikasne objekte.

Ubrzano smanjenje zaliha gasa i nafte, i sve veće zagađenje, nameće pronalaženje obnovljivih i ekološki prihvatljivih izvora energije.

Upravo zbog toga nudimo rešenja za budućnost prilagođena sadašnjem vremenu i potrebama.

Kompanija:
Enerset d.o.o.
Adresa:
Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 144V

Zbog povećanja obima posla tražimo kolege koja će se nam se pridružiti i svojim zalaganjem i radom doprineti u poslovima proizvodnje, montaže i instalacije opreme.

Raspisujemo konkurs za više izvršilaca na poziciji:

Elektrotehničar - instalater

Zahtevi:

  • Stručna sprema elektro-struke (SSS/VSS)
  • Tehničko poznavanje elektroinstalacija i električne opreme
  • Rad u proizvodnji
  • Spremnost za rad na terenu, timski i samostalno
  • Odgovornost prema poslu, efikasnost i pouzdanost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Stimulativni lični dohodak
  • Dodatni bonusi za prekovremeni rad i rad na terenu
  • Prijatan radni ambijent i prijateljski odnos prema zaposlenom
  • Plaćene stručne obuke i sertifikacija za rad sa posebnim vrstama instalacija
  • Stručno usavršavanje kroz timski rad
  • Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja

Opis posla:

  • Rad u pripremi proizvodnje, i praćenje proizvodnog procesa
  • Proizvodnja i provera kvaliteta gotovog proizvoda
  • Instalacija i puštanje u rad opreme na terenu
  • Povezivanje i šemiranje elektro ormana
  • Merenja i provera parametara opreme na terenu
  • Izrada prateće tehničke dokumentacije
  • Izrada zapisnika i izveštaja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Proizvodnja
- Popravke i održavanje
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VI-2 Stepen - VS visoko obrazovanje (3 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office)

Trajanje oglasa:
11.8.2022. do 10.9.2022.