Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Finansijski kontroler (m/ž)

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
MVM Plus d.o.o.

MVM GROUP

u cilju unapređenja dosadašnjeg poslovanja i jačanja svog stručnog tima, raspisuje konkurs za radno mesto:

FINANSIJSKI KONTROLER

Beograd

Opis posla:

  • Kontrola finansijskog poslovanja svih kompanija u okviru sistema
  • Objedinjavanje mesečnih finansijskih izveštaja kompanija u Srbiji i regionu
  • Konsolidacija i priprema jedinstvenog finansijskog izveštaja i izveštavanje prema menadžmentu
  • Kontrola nad finansijskim performansama i mogućnost pružanja svakodnevnih obaveštenja menadžmentu o performansama i finansijskom stanju individualnih kompanija iz sistema
  • Ukazivanje na odstupanja i anomalije u odnosu na uobičajeno poslovanje
  • Komunikacija sa računovodstvima na nivou individualnih kompanija

Uslovi:

  • Univerzitetsko obrazovanje ekonomskog ili srodnog usmerenja
  • Najmanje pet godina radnog iskustva u oblasti kontrolinga, finansija, računovodstva ili revizije
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda
  • Dobro poznavanje rada u Office paketu

Poželjne osobine koje kandidat treba da ispunjava:

  • Komunikativnost, analitičke veštine, spremnost za timski rad
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u datim rokovima
  • Odlično poznavanje finansijskog poslovanja i planiranja, poreza, računovodstva, analiza
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada u revizorskoj kući ili na sličnim poslovima

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove za traženo radno mesto, Vašu prijavu i CV možete poslati elektronskim putem.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izvor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Računovodstvo i revizija
- Ekonomija
- Administracija, Knjigovodstvo
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
26.5.2017. do 25.6.2017.