Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Gipsar/moler

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Gipsar/moler" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu iz Beograda, osnovne delatnosti kompanije su rekonstrukcije i adaptacije prodajnih, poslovnih i tehničkih objekata za renomirane kompanije,  zbog povećanog obima posla i za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Gipsar/moler

Mesto rada: Beograd, po potrebi terenski rad van Beograda

VAŠA ZADUŽENJA:

  • Oblaganje zidova, stubova i greda gips kartonskim pločama
  • Formiranje različitih pregradnih zidova gips kartonskim pločama
  • Izradi spuštenih plafona gips kartonskim pločama
  • Izrada armstrong plafona
  • Bandažiranje i gletovanje zidova i plafona
  • Bojenje zidova, plafona i fasada
  • Bojenje stolarije i bravarije (prednost)
  • Pripremni i ostali molersko-farbarski i suvomontažni radovi
  • Priprema pozicija, korišćenje merne i laserske opreme

VAŠE ODGOVORNOSTI:

  • Redovno i precizno izvršavanje radnih zadataka
  • Izvođenje radova na objektima u skladu sa planiranom dinamikom
  • Praćenje zaliha materijala na gradilištu
  • Pridržavanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Rad na visini
  • Održavanje alata i pribora koji se upotrebljavaju

USLOVI:

  • Minimum III stepen stručne spreme (poželjno građevinske struke)
  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje tehnologije izvođenja molersko-farbarskih i suvomontažnih radova
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Fleksibilnost i spremnost na putovanja i povremeni boravak van Beograda (rad na terenu)
  • Dobro poznavanje i rukovanje građevinskim alatima

UKOLIKO:

  • Ispunjavate napred navedene uslove
  • Odgovorni ste i kooperativni
  • Posedujete fizičku spremnost i izdržljivost
  • Posvećeno, pedantno i precizno izvodite radove
  • Odgovorni ste i profesionalni u pristupu poslu

NUDIMO VAM:

  • Stalno zaposlenje na neodređeni period
  • Redovna i stimulativna primanja (30-35-40 evra dnevnica) u zavisnosti od radnog iskustva i znanja kandidata
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Kompletnu opremu za bezbedan i zdrav rad

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati elektronskim putem.
Kontakt telefon za bliže informacije: 064 126 00 55 (viber)

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
5.6.2020. do 20.6.2020.