Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Građevinski tehničar – inženjer

Više poslova iz kategorije

Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Građevinski tehničar – inženjer" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka doo je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta-građevinska firma iz Belgije,
zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

Građevinski tehničar – inženjer

Srpski ili EU pasoš.
Mesto rada: Belgija, regija - Flandrija

OPIS POSLA:

  • Koordinacija 30 radnika;
  • Nabavka opreme, materijala;
  • Nadzor gradilišta, davanje uputstava za rad;

USLOVI RADA:

  • Kandidati sa srpskim ili EU pasošem;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Radno iskustvo na istim poslovima;
  • Kandidat građevinske struke – IV, VII stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen;
  • Radno vreme 7h-17h (9h se plaća);

ZAPOSLENIMA SE NUDI:

  • Mesečna zarada 1.600 EUR ako je kandidat sam u smeštaju, ukoliko deli smeštaj sa još dvoje, troje kandidata plata je 2.000 EUR;
  • Plata se isplaćuje do 5. i 20. u mesecu;
  • Smeštaj i prevoz obezbeđen od strane poslodavca, kao i lekarski pregled;
  • Izrada radnih papira, radne vize za kandidate sa srpskim pasošem o trošku poslodavca (bez kasnije refundacije troškova od plate kandidata);
  • Ugovor o radu, prijava na pun iznos u Sloveniji, radni staž i osiguranje sa privremenom dozvolom u Belgiji;
  • Pravo na godišnji odmor posle 4 meseca (prevoz o trošku poslodavca);
  • Oprema za rad;
  • Kolektivni godišnji odmor od 26.decembra do 20.januara;
  • Tretman radnika isti kao i tretman radnika iz zemlje u kojoj se obavlja posao.

Dokumenta za radnu vizu koja su potrebna za kandidate koji budu izabrani za rad su:

  • Potvrda o neosuđivanosti iz policije, kopija pasoša i diploma – overa sva tri dokumenta kod notara, a zatim sve prevesti kod sudskog tumača na slovenački jezik.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
11.7.2018. do 26.7.2018.