Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Higijeničar/ka

Više poslova iz kategorije

Popravke i održavanjeOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Higijeničar/ka" kompanije Fortrade je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Fortrade

Fortrade je licencirana brokerska kuća koja svojim klijentima nudi platforme za trgovanje na berzi.
Fortrade se neprestano širi, lokalno zapošljavamo više od 200 ljudi.
Da bismo zadovoljili potrebe naše kancelarije u Beogradu trenutno tražimo:

Higijeničarku/Higijeničara

(Beograd)

Uslovi:

  • Mesto prebivališta u blizini kompanije (Mirijevo, Karaburma, Palilula…)

Svakodnevni posao:

  • Rad u drugoj smeni od 10:30 do 18:30 od ponedeljka do petka
  • Održavanje i čišćenje oko 200 kvadrata poslovnog prostora u Beogradu
  • Zaduženja:
  • Usisavanje, brisanje površina i prašine
  • Čišćenje toaleta
  • Pranje prozora
  • Dezinfekcija površina i predmeta
  • Pranje sudova
  • Provera nedostatka sredstava za higijenu
  • I ostala zaduženja vezana za higijenu prostora

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, pošaljite nam vašu biografiju.
Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Popravke i održavanje
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
20.10.2020. do 4.11.2020.