Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: HR Koordinator

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "HR Koordinator" kompanije Fly Fly Travel je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Fly Fly Travel

Kompanija FLY FLY TRAVEL bavi se prodajom  avio karata i jedna je od vodećih firmi u svojoj branši na srpskom i regionalnom tržištu. Kompanija postoji od 2009. godine, a nakon proboja na tržištu prodaje i rezervacije avio karata, Fly Fly Travel počinje da prodaje krstarenja i turističke aranžmane. U poslednjih godinu dana, kompanija nezadrživo raste, što se vidi po sve većem broju poslovnica. Fly Fly Travel ima potrebu za osobom na poziciji:

HR KOORDINATOR

Opis posla:

  • Učestvovanje  u planiranju strategije razvoja ljudskih resursa i regrutacije i selekcije kadrova u kompaniji
  • Organizovanje edukacije i stručnog usavršavanja
    zaposlenih
  • Analiza radnih mesta u cilju izrade opisa poslova  za nova radna mesta i korekcije postojećih
  • Realizacija procesa regrutacije i selekcije u skladu sa planom zapošljavanja
  • Planiranje i vođenje programa uvođenja u posao novozaposlenih s ciljem razumevanja zahteva posla i upoznavanja sa kompanijom i organizacionom kulturom
  • Blagovremeno i tačno pružanje informacija postojećim i potencijalnim zaposlenima u vezi sa politikom kompanije i procedurama rada, radnim zaduženjima i uslovima rada, zaradom i beneficijama, mogućnostima napredovanja i drugim pitanjima od značaja za zaposlene
  • Obaveštavanje zaposlenih o svim relevantnim promenama u vezi sa aktivnostima iz domena ljudskih resursa
  • Vođenje kadrovske evidencije
  • Učešće u izradi procedura i pravilnika i  kontrola njihove primene od strane zaposlenih
  • Regrutacija i selekcija praktikanata i njihovo upoznavanje sa osnovnim zaduženjima i standardima kompanije
  • Saradnja sa menadžerima sektora po svim pitanjima relevantnim za ljudske resurse
  • Posredovanje između menadžmenta i zaposlenih u rešavanju različitih pitanja i problema u vezi sa radom i međuljudskim odnosima
  • Organizaciono i prostorno planiranje u vezi sa ljudskim resursima
  • Praćenje i kontrola promena u kompanijskim standardima (unošenje promena, koordinacija sa  ostalim sektorima u vezi sa promenama u  njihovom poslovanju, obaveštavanje zaposlenih o promenama)
  • Strukturiranje i sprovođenje izlaznog intervjua sa ciljem utvrđivanja razloga za napuštanje radnog mesta

Uslovi:

  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Visoka stručna sprema društvenog usmerenja
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office)

Sposobnosti i kompetencije:

  • Timski rad
  • Fleksibilnost
  • Analitičnost

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okuženje
  • Brz profesionali razvoj i napredak u karijeri

Ukoliko ste zainteresovani za posao u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) do 104.04.2017. Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Društvene nauke, Sociologija, Psihologija
- Ljudski resursi
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
20.3.2017. do 4.4.2017.