Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: HR koordinator

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "HR koordinator" kompanije Priča Catering doo je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Kompanija „PričaCatering“d.o.o.je osnovana 2013. godine. Naša primarna delatnost je poslovni ketering i saradnja sa velikim poslovnim sistemima u pogledu opsluživanja zaposlenih lica na dnevnom nivou. Sa aspekta kvaliteta hrane i usluga, fokusiranost članova tima naše kompanije na potrebe i zahteve naših klijenata predstavlja osnovu poslovne politike i ključ dugoročne saradnje sa klijentima sa jedne strane, uz održavanje liderske pozicije sa druge strane.

Kompanija:
Priča Catering doo
Adresa:
Nova Pazova, Njegoševa 53

Kompanija „PričaCatering“d.o.o.je osnovana 2013. godine. Naša primarna delatnost je poslovni ketering i saradnja sa velikim poslovnim sistemima u pogledu opsluživanja zaposlenih lica na dnevnom nivou. Sa aspekta kvaliteta hrane i usluga, fokusiranost članova tima naše kompanije na potrebe i zahteve naših klijenata  predstavlja osnovu poslovne politike i ključ dugoročne saradnje sa klijentima sa jedne strane, uz održavanje liderske pozicije sa druge strane.

Ukoliko ste odgovorni i analitični, prilagodljivi timskom radu i težite stalnom usavršavanju, nudimo Vam mogućnost da postanete deo uspešnog tima na poziciji:

Koordinator za ljudske resurse

(engl. HR Coordinator)

1 izvršilac

Osnovna zaduženja i odgovornosti:

  • evidentiranje i održavanje matičnih podataka zaposlenih
  • realizacija procesa selekcije i regrutacije kadrova
  • vrši administrativne kadrovske poslove (priprema ugovora o radu, prijave-odjave zaposlenih i sl.)
  • održavanje i predlaganje mera za održavanje motivisanosti zaposlenih
  • razvoj timskog duha, korporativnih vrednosti i kulture
  • izrada procedura iz domena razvoja i održavanja ljudskih resursa
  • kontrola usklađenosti kompanijskih dokumenata (politike, propisi i sl.) sa trenutno važećim zakonom o radnom pravu
  • planiranje, organizovanje i evidentiranje obuka i treninga zaposlenih
  • evidentiranje, odobravanje i praćenje odsustva zaposlenih u skladu sa važećom procedurom
  • izrada, distribucija i arhiviranje dokumentacije iz oblasti ljudskih resursa
  • izrada izveštaja iz oblasti ljudskih resursa

Uslovi:

  • minimum VI stepen stručne spreme
  • minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • odlično poznavanje rada na računaru
  • organizovanost i preciznost u radu
  • visok nivo odgovornosti
  • izražene komunikacione sposobnosti

Biografiju sa navedenim nazivom pozicije za koju konkurišete, dostavite elektronski.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

www.pricacatering.com

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Ljudski resursi
- Društvene nauke, Sociologija, Psihologija
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Trajanje oglasa:
1.10.2018. do 16.10.2018.