Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: HR Recruiter Assistant

Više poslova iz kategorije

Ljudski resursi

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "HR Recruiter Assistant" kompanije Invekta d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Invekta d.o.o.

Tražimo energične, odgovorne i savesne ljude da se pridruže našem Invekta
timu. Ovim poslom bavimo se od 1999. godine i jedna smo od vodećih firmi
u oblasti Facility Management-a, sa preko 300 zaposlenih i nastavljamo da
rastemo.

Pozicija:

HR Recruiter Assistant

Beograd, Srbija
Broj potrebnih izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Priprema I oglašava slobodne pozicije.
  • Vrši razgovore sa kandidatima za posao.
  • Obavlja telefonsku preselekciju potencijalnih kandidata.
  • Sastaje se sa predstavnicima HR odeljenja I razgovara o trenutnim pitanjima I potrebama o pozicijama koje su mu dodeljene.
  • Učestvuje u istraživanju I prikuplja informacije o platama na godišnjem nivou.
  • Asistira u sprovođenju kadrovske politike I procedura.
  • Obavlja selekciju kandidata u drugim gradovima Srbije.
  • Odgovara na druga pitanja zaposlenima u preduzeću.
  • Svakodnevno izveštavanje pretpostavljenom menažeru.

Zahtevi pozicije:

  • Odlično poznavanje rada u MS Office programima
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Neophodne sposobnosti:

  • Posvećenost poslu, ozbiljnost.
  • Da posedujete odlične organizacione sposobnosti.
  • Analitičnost I visok stepen orijentacije na detalje tokom sprovođenja intervjua.
  • Sposobnost rada pod pritiskom.
  • Odlične verbalne I pismene veštine.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Ljudski resursi
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
1.6.2018. do 16.6.2018.