Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: IT Network Administrator

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "IT Network Administrator" kompanije Fly Fly Travel je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Fly Fly Travel

Kompanija FLY FLY TRAVEL bavi se prodajom  avio karata i jedna je od vodećih firmi u svojoj branši na srpskom i regionalnom tržištu. Kompanija postoji od 2009. godine, a nakon proboja na tržištu prodaje i rezervacije avio karata, Fly Fly Travel počinje da prodaje krstarenja i turističke aranžmane. U poslednjih godinu dana, kompanija nezadrživo raste, što se vidi po sve većem broju poslovnica. Fly Fly Travel ima potrebu za osobom na poziciji:

IT NETWORK ADMINISTRATOR

m/ž

Opis posla:

  • Monitoring, održavanje, troubleshooting i unapređivanje računarske mreže
  • Implementacija/administracija aktivne mrežne opreme (ruteri, svičevi i sl.)
  • Interna podrška zaposlenima (RDC, Teamviewer)
  • Administracija i održavanje Avaya VoIP centrale
  • Odgovaranje na tehničke zahteve menadžmenta
  • Rad na IT bezbednosti sistema
  • Stalno praćenje i primena zakonske regulative iz oblasti IT tehnologija
  • Kontinuairano praćenje aktuelnosti iz oblasti IT tehnologija
  • Rad na profesionalnom usavršavanju

Stručna znanja i veštine:

  • Poznavanje CISCO i Mikrotik opreme
  • Znanje iz oblasti: Ethernet, VPN, VoIP
  • Znanje iz oblasti bezbednosti računarskih mreža
  • Poznavanje koncepta strukturnog kabliranja
  • Poznavanje koncepata vezanih za oporavak od katastrofe (disaster recovery) i troubleshooting
  • Detaljno poznavanje TCP/IP protokola
  • Napredno znanje engleskog jezika

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme informaciono-tehnološkog usmerenja
  • 1 godina radnog iskustva u radu na istim ili sličnim poslovima

Poželjno:

  • CCNA kurs

Sposobnosti:

  • Timski rad i fleksibilnost
  • Koordinacija u izvršavanju velikog broja poslova
  • Visok stepen inicijative i samostalnosti u radu

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okuženje
  • Brz profesionali razvoj i napredak u karijeri

Ukoliko ste zainteresovani za posao u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju elektronski. Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
- Informatika - hardware
- Informatika - software
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Trajanje oglasa:
12.4.2017. do 27.4.2017.