Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Komercijalista (m/ž)

Konkurs za oglas "Komercijalista (m/ž)" kompanije Clean Air Solution je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Clean Air Solution
Adresa:
Beograd, Goce Delčeva 42

Vebsajt:

Clean Air Solution d.o.o je kompanija koje se bavi distribucijom proizvoda za poboljšanje i unapredjenje kvaliteta života.

Ako ste istrajni, hrabri i posedujete svest da Vaši rezultati zavise od Vas samih spremni smo da Vas uključimo u sledeću fazu razvoja naše kompanije.

Poslujemo u tri evropske zemlje a zbog povećanog obima posla kako u zemlji tako i u inostranstvu potrebni su nam odvažni pojedinci za poziciju:

KOMERCIJALISTA

Beograd

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda kompanije
  • Povećanje obima prodaje i učešća na tržištu
  • Komunikacija i koordinacija sa klijentima
  • Analiza postignutih rezultata
  • Saradnja sa članovima kompanije

Uslovi za kandidata:

  • Minimum SSS
  • Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Ozbiljnost i profesionalna odgovornost
  • Timska orjentisanost

Radno iskustvo:

  • nije neophodno.

Profil kandidata:

  • Pozitivan i profesionalan stav
  • Težnja ostvarivanju što boljih rezultata
  • Entuzijazam
  • Želja za učenjem i napredovanjem
  • Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Kandidatima nudimo:

  • Prijava, stalni radni odnos na neodređeno vreme
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Fiksna zarada 53600 rsd
  • Fiksnu zarada + bonusi
  • Edukaciju u zemlji i inostranstvu
  • Team building
  • Power weekend
  • Konteste
  • Bonuse
  • Mogućnost napredovanja

Prednost ozbiljnim kandidatima koji žele stalan radni odnos i teže ostvarenju ličnih i kompanijskih ciljeva i usmeravanju ličnih ciljeva ka ciljevima kompanije.

Pošaljite Vaš CV elektronskim putem ili popunite online prijavu.

Lokacija posla:
- Beograd
- Požarevac
- Šabac
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Komercijala, Prodaja
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
17.10.2018. do 16.11.2018.