Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Komercijalista na terenu (m/ž)

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Komercijala, Prodaja

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Weiss Light

Kompanija: WEISS LIGHT
Adresa: Beogradska 50, Beograd - Ugrinovci
Websajt: www weisslight.eu
WEISS LIGHT, proizvođač LED rasvete
zbog povećanog obima posla otvara konkurs za poziciju:

Komercijalista na terenu

(1 izvršilac)

mesto rada:
Beograd i okolina - teren

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo na poslovima prodaje, min. 2 godine
  • Minimalno IV stepen stručne spreme
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (Excel, Word, Outlook)

Opis posla:

  • širenje i razvoj prodajne mreže kroz STR i elektro radnje
  • obezbeđivanje uspešne prodaje, distribucije i dostupnost proizvoda na određenoj teritoriji
  • redovan obilazak kupaca i unapređenje saradnje
  • naplata potraživanja
  • redovno izveštavanje i praćenje prodaje
  • pozicioniranje proizvoda i praćenje rada konkurencije

Profil kandidata:

  • Odgovornost
  • Sposobnost samostalnog i rada u timu
  • Komunikatvnost, ažurnost
  • Želja za radom i učenjem
  • Posvećenost poslu u toku radnog vremena

Zašto bi radili sa nama?

  • Nudimo Vam službeno vozilo + telefon;
  • Fiksna plata + bonusi
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost stručnog usavršavanja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
11.10.2017. do 26.10.2017.