Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Komercijalni saradnik u apotekama (Vojvodina)

Konkurs za oglas "Komercijalni saradnik u apotekama (Vojvodina)" kompanije Pre-line d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Pre-line d.o.o.

Sektor estetika i lepota, prodaja i savetovanje, komercijala:

Komercijalni saradnik u apotekama

Pre-line d.o.o , Vojvode Stepe 389, Beograd

teritorija Vojvodine

Opis poslova:

  • Informisanje kupaca o pravilnim higijenskim navikama i nezi kože
  • Predstavljanje proizvoda kupcima i poslovnim partnerima
  • Obavljanje promotivnih aktivnosti
  • Širenje tržišta

Uslovi:

  • Komunikativnost i urednost
  • Organizacijske i veštine predstavljanja
  • Poznavanje osnova kompjutera
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorija i sopstveni prevoz
  • Poželjno iskustvo u prodaji
  • Nisu potrebna radna iskustva u navedenom sektoru
  • Nije potrebno obrazovanje na području medicine i farmacije

Nudimo:

  • Ugovor o zaposlenju ili mogućnost spoljnog saradnika
  • Garantovan mesečni bruto prihod i stimulacija od prodaje
  • Besplatna edukacija
  • Mogućnost napredovanja

Mi smo firma koja radi na teritoriji Evrope od 1991, a u Srbiji smo prisutni od 2003. Naša saradnja je bazirana isključivo na farmaceutskom, odnosno apotekarskom području. U saradnji sa apotekama nudimo stručne preventivne usluge,
koje izvodimo uz pomoć najsavremenije opreme. Firma nudi zanimljive mogućnosti napredovanja.
Informacije o proizvodima: www.vitalplusactive.com i www.rapidbronz.com

Prijave slati elektronski.

Lokacija posla:
- Vojvodina
- Beograd
Kategorija:
- Farmacija, Hemija, Tehnologija
- Komercijala, Prodaja
- Sport, lepota i zabava
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
8.2.2019. do 23.2.2019.