Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Konobari, Recepcioneri (Slovenija)

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Konobari, Recepcioneri (Slovenija)" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, hotel u Sloveniji,  radi potražnju za radnicima na poziciji:

Konobari i recepcioneri za rad u Sloveniji

(EU papiri obavezni)
m/ž
Mesto rada: Slovenija (okolina Ljubljane)

Opis posla:

  • Komunikacija sa gostima
  • Pružanje usluga gostima hotela

Uslovi rada:

  • SSS
  • Neophodno posedovanje EU pasoša ili lične karte

Obezbedjeno je:

  • Početna zarada od 800 eura
  • Plaćen smestaj
  • Ugovor o radu
  • Oprema za rad
  • Posao na duži vremenski period
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju  mogu proslediti elektronskim putem ili na telefone:
+381 60 33 13 666
+381 60 32 999 34
ili
mogu doći na adresu Durmitorska 14, Beograd.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
18.10.2019. do 2.11.2019.