Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Konsultant za prodaju i marketing (m/ž)

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Kompanija:
Zepter International

Zepter International je lider u proizvodnji i plasmanu proizvoda vrhunskog kvaliteta, namenjenih zdravom životu. Naš patentirani sistem za pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaje za prečišćavanje vode i vazduha, kao i nagrađivani, jedinstveni Bioptron medicinski aparat za svetlosnu terapiju, već više od trideset godina koristi
preko 80 miliona zadovoljnih klijenata širom sveta.
Postanite deo našeg uspešnog tima i konkurišite za poziciju:

KONSULTANT ZA PRODAJU I MARKETING

za Beograd, Čačak, Kragujevac, Kruševac, Niš, Novi Sad, Šabac, Subotica, Zrenjanin, Lazarevac

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • spremnost za rad u timu
  • poslovni bonton
  • posedovanje komunikacionih i prezentacionih veština

Opis poslova:

  • planiranje i realizacija prodajnih aktivnosti
  • predstavljanje proizvoda potencijalnim kupcima
  • praćenje zadovoljstva postojećih kupaca
  • analiza rezultata

Zepter ponuda:

  • stručna obuka
  • ugovor o radu
  • fiksna plata i bonusi za ostvarene rezultate
  • kontinuirana edukacija
  • profesionalna podrška i neophodna sredstva za uspešan rad
  • mogućnost internacionalne karijere

Molimo Vas da pošaljete svoj CV elektronski.

www.zepter.rs
011/311 32 33

Lokacija posla:
- Beograd
- Čačak
- Kragujevac
- Kruševac
- Lazarevac
- Niš
- Novi Sad
- Šabac
- Subotica
- Zrenjanin
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
2.11.2018. do 2.12.2018.