Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Koordinator / organizator u Centru za razvoj fotografije (m/ž)

Konkurs za oglas "Koordinator / organizator u Centru za razvoj fotografije (m/ž)" kompanije Centar za razvoj fotografije je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Centar za razvoj fotografije
Adresa:
Beograd

Koordinator / organizator

u Centru za razvoj fotografije

Organizacija: Centar za razvoj fotografije
Grad: Beograd, Knez Mihailova 6/III
Tel: 063615788

Opis posla:
Centar za razvoj fotografije poziva odgovorne, komunikativne i ozbiljne kandidate da se prijave na  poziciju koordinatora u Centru za razvoj fotografije i na aktivnostima Festivala fotografije Vizualizator.

Odlike kandidata:

  • organizacione sposobnosti, dobro poznavanje stranog jezika usmeno i pismeno, lako i koncizno pismeno izražavanje putem mejlova, pisanje kraćih i dužih novinskih tekstova.

  • Kandidati imaju priliku za lični profesionalni razvoj, da razviju sposobnosti za multitasking, rešavanje problemskih situacija, da stiču kontakte.

  • Poželjno  radno iskustvo, ali nije neophodno. Poželjno radno iskustvo u jednoj od oblasti: organizacija, PR, novinarstvo, projekt menadžment,  upravljanje projektima kulturnih i javnih aktivnosti, ali nije neophodno.

  • Svi kandidati koji ispunjavaju osnovne uslove mogu se prijaviti.

Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS ili završen fakultet ili apsolventski staž
  • Poznavanje Office softverskog paketa
  • Engleski jezik, minimum B2 nivo
  • Timski rad i individualna inicijativa u poslu
  • Razvijene komunikacione sposobnosti
  • Lako, brzo i koncizno pismeno izražavanje (komunikacija putem e-mejla, pisanje promotivnih i novinskih tekstova, najava, programa)

Kandidati mogu poslati svoju  biografiju elektronski.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor selekcije.
Rok za konkurisanje: 05. 9. 2019.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Izdavačke kuće, Mediji
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
21.8.2019. do 5.9.2019.