Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Kurir

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
City Express d.o.o.

Društvo za prikupljanje, prevoz i isporuku pošiljaka City Express d.o.o., Beograd

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Kurir

za grad Beograd

Opis posla:

  • Utovara, raspoređuje i istovara pošiljke u dostavno vozilo
  • Transportuje, preuzima i isporučuje pošiljke od vrata do vrata

Uslovi:

  • SSS
  • Iskustvo u vožnji motornih vozila najmanje 3 godine
  • Vozačka dozvola kategorije minimum B

Prijave i Vaše biografije prosledite elektronski ili na adresu:

Svetog Save 36, Naselje Radiofar, Surčin

tel. 011/30 93 061, 011/30 93 049, 060/ 888 9080

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
14.11.2017. do 14.12.2017.