Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Kuvar tajlandske kuhinje, Šef tajlandske kuhinje

Konkurs za oglas "Kuvar tajlandske kuhinje, Šef tajlandske kuhinje" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, licencirana agencija i reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svoga renomiranog klijenta koji otvara elitni ugostiteljski objekat u Podgorici orijetnalne tajlandske kuhinje ,potražuje za svoje potrebe renomiranog kuvara tajlandske kuhinje sa iskustvom, radi oglašavanje i zakup oglasnog prostora za potražnjom tri /3/ izvršioca posla na poziciji:

KUVAR TAJLANDSKE KUHINJE SA ISKUSTVOM

LOKACIJA RADA: Podgorica, CRNA GORA

Prednost kandidatima za rad daje poslodavac licima koja su rodjena, odrasla na teritoriji Kine, Tajlanda ili istočnih zemalja i imaju znanja i iskustva u pripremi
jela sa tih područja
Mogu konkurisati i kandidati koji imaju radnog iskustva u zemlji ili van zemlje na poslovima istočnjačke ili tajlanske kuhinje.

Opis posla:

  • Izrada moderne i tradicionalne orijentalne tajlandske kuhinje, riba, roštilj
  • Priprema namirnica
  • Izrada glavnog menija
  • Radno iskustvo minimum 3-5 godina
  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom

Nudi se:

  • Smeštaj
  • Zarada 600-1000 EURA zavisni od radnog iskustva, stručnosti i kvalifikacija kandidata, zalaganja na radu, sa tendencijom povećanja
  • Ugovor o radu na određeno vreme od od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Izrada radne dokumentacije i VISA
  • Redovnost isplate zarade
  • Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja

Kandidati koji uđu u uži izbor u obavezi su da pribave:

  • Pasoš /kopija u boji
  • Kopiju diplome
  • Potvrdu neosuđivanosti

ŠEF TAJLANDSKE KUHINJE SA ISKUSTVOM

LOKACIJA RADA; Podgorica, CRNA GORA

Prednost kandidatima za rad daje poslodavac licima koja su rodjena , odrasla na teritoriji Kine, Tajlanda ili istočnih zamalja i imaju znanja i iskustva u pripremi
jela sa tih područja. Mogu konkurisati i kandidati koji imaju radnog iskustva u zemlji ili van zemlje na poslovima istočnjačke ili tajlanske kuhinje

Opis posla:

  • odabir tehnologije pripremanja jela
  • vodjenje računa o higijeni sredstava i radnog prostora
  • koordinacija sa zaposlenima i odredjivanje dnevnih zaduženja zaposlenih
  • nadgledanje operacija rada u kuhinji , trebovanje namirnica i kontrola svežine namirnica
  • izrada moderne tradicionalne orijentalne tajlandske kuhinje
  • podnošenje izveštaja direktoru i kordinacija sa istim

Uslovi za radno mesto:

  • radno iskustvo minimum 3-5 godina na istim ili sličnim poslovima
  • organizovanost, sistematičnost u radu, spremnosot za timski rad,spremnost za rad pod pristiskom
  • kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom

Nudi se:

  • Smeštaj, ishrana
  • Zarada 800-1200 EURA zavisni od radnog iskustva, stručnosti i kvalifikacija kandidata, zalaganja na radu, sa tendencijom povećanja
  • Ugovor o radu na određeno vreme od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:
Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati elektronskim putem ili lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi bližih informacija.
Bliže se informacije direktno od poslodavca +38269100990, Nikola.

Sve ostale informacije o firmi možete pogledati na http://www.partners-orka.co.rs/

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
14.2.2019. do 16.3.2019.