Vrući poslovi: Magacinski radnik – u visokoregalnom skladištu

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Skladišta i magacini

Poslovi na istoj lokaciji

Pećinci

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
ERG d.o.o.

ERG d.o.o. je ekskluzivni  uvoznik i distributer VOX Electronics proizvodnog asortimana.
Više od 15 godina uspešno poslujemo u Srbiji I inostranstvu i predstavljamo jednog od lidera u prodaji iz oblasti potršačke elektronike.

Radi povećanog obima posla tražimo za saradnike odgovorne i obrazovane ljude koji bi da se profesionalno usavršavaju i svojim zananjem i radom napreduju zajedno sa kompanijom.

Pozicija:

MAGACINSKI RADNIK – u visokoregalnom skladištu

Lokacija posla: Šimanovci

Uslovi:

  • Višegodišnje relevantno iskustvo u radu u visokoregalnim skladištima
  • Organizovanost i tačnost
  • Pedantnost i odgovornost za robu
  • Poželjno iskustvo u radu sa RF uređajima (bar kod skener)
  • Sposobnost upravljanja viljuškarom
  • Neophodan sertifikat za upravljanje viljuškarom
  • Osnovno poznavanje rada na računaru MS Office paket

Osnovna zaduženja:

  • prijem vozila i istovar robe
  • odlaganje robe na lokaciji za skladištenje
  • inventar zaliha
  • obrada naloga za izdavanje robe
  • komisioniranje
  • formiranje pošiljaka
  • štampa i lepljenje etiketa (paletnih, artikala, deklaracija)

Ostalo:

  • Obavljanje posla u poslovnom sedištu u Šimanovcima
  • Organizovan prevoz iz Beograda
  • Početna plata 35,000 RSD

Prijave sa kratkom biografijom poslati u roku od 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja konkursa elektronski ili na poštansku adresu: Katanić Sokak 79, 22310 Šimanovci

Prijave koje ne odgovaraju kvalifikacijama neće biti obrađivane.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Lokacija posla:
- Pećinci
Kategorija:
- Skladišta i magacini
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
8.1.2018. do 23.1.2018.