Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Mašinski šivači, Peglari

Više poslova iz kategorije

Tekstilna industrijaZanatske uslugeOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Mašinski šivači, Peglari" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka doo je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka,
reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiraпog klijenta Modna kuća Balašević
vrši zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe vrši potražnju za radnicima па poziciji:

Mašinski šivači

sa radnim iskustvom u modnoj ženskoj konfekciji
i

Peglari

u modnoj ženskoj konfekciji.

Lokacija rada:

  • Beograd, Реге Velimirovlća 13

Opis posla:

  • Mašinski šivači i peglari u proizvodnji ženske garderobe

Uslovi rada:

  • Minimum jedna godina rada na navedenim poslovima

Nudimo:

  • Radno vreme od 07-15h
  • Zarada: 28 000-30.000 dinara
  • Ugovor o radu na odredeno
  • Prijava radnog odnosa

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu dostaviti elektronskim putem ili

lično na adresu Durmitorska 14. Beograd, radi iпtervjua i prosleđivanja kandidala.

Ostale informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

061 33 13 666; 064 126 00 55

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Tekstilna industrija
- Zanatske usluge
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
11.5.2018. do 26.5.2018.