Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Menadžer prodaje

Konkurs za oglas "Menadžer prodaje" kompanije MS Security System d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
MS Security System d.o.o.
Adresa:
Beograd, Tošin bunar 166/2

Menadžer prodaje

Glavna zaduženja:

  • Unapređenje prodajne mreže kroz razvijanje odnosa sa novim kupcima
  • Komunikacija sa postojećom bazom klijenata kompanije „MS Security System d.o.o.“ u cilju ostvarivanja saradnje na polju tehničke bezbednosti
  • Izvršavanje prodajnih planova u skladu sa strategijom razvoja poslovanja
  • Formiranje izveštaja o prodaji i naplati
  • Redovno podnošenje nedeljnih i mesečnih izveštaja i vođenje evidencije
  • Davanje predloga za unapređenje poslovanja
  • Pripremanje ponuda za specifične zahteve klijenata
  • Planiranje, praćenje i analiza podataka sa tržišta
  • Učestvovanje u organizaciji seminara za prezentovanje palete proizvoda

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na veliko
- Komercijala, Prodaja
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Outlook (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte)

Trajanje oglasa:
5.11.2018. do 17.11.2018.