Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Menadžer prodaje tehničke robe

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Menadžer prodaje tehničke robe" kompanije AV market je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:
AVmarket je prodavnica specijalizovana za sve vrste audio/video tehnike - kućnog, profesionalnog i auto ozvučenja, video nadzora, TV prijemnika, multimedije, kablova, rasvete i druge srodne tehnike.Pored prodaje vrhunskih uređaja brojnih poznatih brendova, nudimo i usluge projektovanja svih vrsta audio/video i bezbednosnih sistema za Vaš poslovni prostor ili dom.

Kompanija:
AV market
Adresa:
Beograd, Svetozara Markovića 17

Menadžer prodaje tehničke robe

Zaduženja:

  • Prodaja i savetovanje pri prodaji i kupovini tehničkih uređaja
  • Unapređenje prodaje
  • Obrada zahteva kupaca upućenih preko interneta i telefona, kao i lično
  • Održavanje postojećih poslovnih veza i ostvarivanje novih
  • Obavlja sve poslove u vezi sa robom u maloprodajnom objektu (primanje, praćenje zaliha, izlaganje robe, prodaja)
  • Vođenje evidencija u skladu sa zakonom i drugim propisima u prodajnom objektu

Uslovi:

  • Odlične komunikacione veštine
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru, Excel pogotovo
  • Poželjno iskustvo u trgovini
  • Poželjno poznavanje audio/video tehnike (ili želja za učenjem)
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti, timski rad, ispunjavanje ciljeva

Šta nudimo:

  • Plata iznad proseka
  • Rad u prijatnom ambijentu
  • Mogućnost napredovanja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
- Požarevac
Kategorija:
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Komercijala, Prodaja
- Informatika - hardware
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte)

Trajanje oglasa:
23.8.2017. do 18.9.2017.