Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Menadžer u maloprodaji

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Menadžer u maloprodaji" kompanije Lob Apps Development d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Lob Apps Development d.o.o.
Adresa:
Beograd, Franje Krča 26

Prehrambenoj prodavnici, koja ima više maloprodajnih objekata na teritoriji opštine Lazeravac potreban:

Menadžer u maloprodaji

m/ž

Opis posla:

  • Vođenje zaliha u maloprodajnim objektima
  • Formiranje prodajnih cena
  • Poručivanje robe
  • Obilazak maloprodajnih objekata

Uslovi:

  • Poznavanje poslovnih procesa u maloprodaji
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Еxcel, Internet)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Lazarevac
Kategorija:
- Roba široke potrošnje (FMCG)
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
29.5.2017. do 28.6.2017.