Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Merchandiser

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
MVM Plus d.o.o.

Merchandising kompaniji potrebni:

Merchandiseri

m/ž
sa ili bez iskustva.

Gradovi:
Apatin, Beograd, Bor, Čačak, Jagodina, Kikinda, Kragujevac, Kraljevo, Kruševac,
Leskovac, Loznica, Mladenovac, Niš, Novi Sad, Požarevac, Smederevo, Sombor,
Sremska Mitrovica, Subotica, Šabac, Trstenik, Užice, Valjevo, Velika Plana,
Vršac, Zaječar, Zrenjanin, Bačka Palanka, Bačka Topola, Gornji Milanovac,
Inđija, Kula, Lazarevac, Nova Pazova, Novi Bečej, Novi Pazar, Obrenovac,
Pančevo, Ruma, Senta, Smederevska Palanka, Stara Pazova, Vranje, Vrbas,
Vrnjačka Banja, Zlatibor

Opis zaduženja:

  • Izlaganje robe široke potrošnje u svim vodećim marketima
  • Vođenje računa o rokovima proizvoda
  • Sugerisanje trebovanja
  • Komunikacija sa poslovođama objekata

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Apatin
- Bačka Topola
- Beograd
- Bor
- Čačak
Kategorija:
- Advertising, PR, Marketing
- Komercijala, Prodaja
- Roba široke potrošnje (FMCG)
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
9.8.2017. do 8.9.2017.