Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Model sa proređenom kosom

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Model sa proređenom kosom" kompanije Navidiku.rs d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Internet portal NaVidiku.rs

Kompanija:
Navidiku.rs d.o.o.
Adresa:
Beograd, Brankova 23

Budite reklamni model  – iako možda nikada niste mislili o tome

Naziv radnog mesta: Model

Vreme angažovanja: od 2 do 4 sata

Broj slobodnih radnih mesta: 12

Lokacija: Beograd

Zarada: između 1.000 i 4.000 RSD u zavisnosti od uslova navedenih u tekstu ispod.

Pro Metz DOO raspisuje konkurs za modele za proizvod „Revolumen hair“.

Uslovi:

  • Potrebni su nam modeli (muški i ženski) sa manje ili više proređenom kosom za potrebe snimanja sesije fotografija i video reklame za proizvod „Revolumen hair“. „Revolumen hair“ su vlakna koja proređenu kosu čine gušćom i kamufliraju proćelavost kod muškaraca.
  • Dakle, osnovni uslov je da imate proređenu kosu (ako ste dama) ili da ste proćelavi (ukoliko ste muškarac). Godine nisu važne, potrebni su nam modeli različitih starosnih dobi.

Opis posla:

  • Snimanje svakog modela će trajati u proseku dva sata (maksimalno četiri).

Način konkurisanja:

Ukoliko ispunjavate gorenavedene uslove, potrebno je da nam pošaljete Viber poruku (na 062/838-2348 (Miroslav)) ili na kojoj ćete nam poslati:

  1. Ime i prezime
  2. Fotografiju (portret) i
  3. Fotografiju temena glave

Napomena:

Obe fotografije možete da fotografišete sami, mobilnim telefonom. Viber poruku ili email pošaljite sa naznakom „za konkurs“.

Zarada: Izabrani kandidati će odmah po završenom snimanju i potpisivanju Press Release-a (dozvole da snimljene materijale možemo nesmetano da koristimo) biti isplaćeni i to u sledećem iznosu:

  1. Za modele koji dozvoljavaju da im se na snimcima vidi lice: 2.000 RSD
  2. Za modele koji ne žele da im se na snimcima vidi lice: 1.000 RSD
  3. Za modele koji nakon isprobavanja ovog proizvoda žele da daju i video izjavu (podele svoje utiske o proizvodu): 4.000 RSD

Rok za prijavu na konkurs: 13. mart 2020. god

Dodatne informacije na 062/838-2348

Primer:

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Ostalo
- Sport, lepota i zabava
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
27.2.2020. do 13.3.2020.