Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Montažeri za ugradnju sigurnosnih i sobnih vrata kao i ALU i PVC stolarije

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Gradjevinarstvo, Arhitektura, GeodezijaOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Bosal d.o.o.
Adresa:
Beograd, Karadjordjev trg 11, Beograd-Zemun

Kompanija Bosal D.o.o. iz Zemuna je renomirani proizvođač sigurnosnih i sobnih vrata po meri. Za našu proizvodnu liniju  SIGURNOSNIH I SOBNIH VRATA stolarije potrebni su nam:

MONTAŽERI I FIZIČKI RADNICI

Opis poslova i zaduženja:

  • Montaža sigurnosnih i sobnih vrata
  • Ostali poslovi po nalogu direktora proizvodnje

Uslovi za kandidate:

  • Poželjno je višegodišnje iskustvo na istim pozicijama  (najmanje 3 godine)
  • Dinamična i odgovorna osoba
  • SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije

 Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Korektne radne uslove i zaradu prema rezultatima rada
  • Efikasnu podršku za obavljanje poslova

Izabrani kandidati moraju proći obavezni probni rad u trajanju do 6 meseci.

Svi zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju . Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Dodatne informacije možete dobiti radnim danima na tel: 062/382-458  (9h-17h) ili na mail adresu:

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
19.11.2019. do 19.12.2019.