Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Novinar

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Novinar" kompanije Srbija Danas d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Srbija Danas d.o.o.
Adresa:
Novi Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 165E

SrbijaDanas.com je jedan od vodećih portala u zemlji i regionu, a u želji da budemo još bolji tražimo pojačanje.

Potrebni su nam:

NOVINARI

Opis posla:

  • Kompletno kreiranje tekstova uz odabir pratećih multimedijalnih sadržaja

  • Određivanje prioriteta informacija i praćenje aktuelnih vesti

  • Izveštavanje sa terena

  • Prevođenje tekstova sa engleskog jezika

  • Svakodnevno praćenje aktuelnih dešavanja i predlozi tema

  • Napredno korišćenje društvenih mreža u svrhe informisanja

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo u digitalnom mediju (minimum godinu dana)

  • Odlično poznavanje engleskog jezika (još jedan strani jezik smatraće se prednošću)

  • Opšte obrazovanje i informisanost

  • Upućenost u specifičnosti rada na web-u

  • Dobre stilske i lingvističke veštine

Idealan profil:

  • Poželjno iskustvo

  • Timski igrač fokusiran na rezultate

  • Odgovoran i spreman da preuzme inicijativu

  • Kreativan i pun ideja

  • Fleksibilan i vredan

 Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Ostalo
- Prevodjenje, jezici, književnost
- Izdavačke kuće, Mediji
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
6.8.2018. do 21.8.2018.