Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Office Manager

Više poslova iz kategorije

Administracija, Knjigovodstvo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Office Manager" kompanije Marker Fasteners d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Uvoz, proizvodnja i veleprodaja šrafovske robe i ručnog alata.

Kompanija:
Marker Fasteners d.o.o.

Uvoz, proizvodnja i veleprodaja šrafovske robe i ručnog alata
www.marker-srafovi.com

Office Manager

Opis posla:

  • Rad u kancelariji
  • prijem ulaznih faktura,izrada izlaznih faktura I njihova evidencija
  • ažuriranje, slaganje i uredno vođenje poslovne dokumentacije
  • administriranje poslovnih obaveza menadžmenta
  • komunikacija sa klijentima i partnerima
  • učestvovanje u sastavljanju poslovnih ponuda
  • administriranje internih dokumenata sa ostalim zaposlenim licima

Uslovi za kandidate:

  • Minimum Viša stručna sprema
  • Odlično poznavanje rada na računaru(MS Office,internet)
  • Sposobna, savesna, precizna, istrajna, temeljna, visoka profesionalna etika, odgovorna, lojalna, organizovana osoba
  • Prednost imaju kandidati sa sledećih teritorija: Novi Beograd, Zemun, Batajnca..
  • Početna fiksna plata 35,000 dinara

Kontakt telefon:

063/666-896

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
6.6.2017. do 21.6.2017.