Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Operater grafičke pripreme

Više poslova iz kategorije

Štamparske uslugeUmetnost, Dizajn

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Operater grafičke pripreme" kompanije Vizartis d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Vizartis d.o.o.
Adresa:
Beograd - Barajevo, 29. novembra 1i

Operater grafičke pripreme

Opis posla:

  • prijem i kontrola ulaznih fajlova za štampu i njihovo usaglašavanje prema grafičkim standardima
  • priprema za štampu
  • elektronska montaža i kontrola izlaznih fajlova
  • administracija radnih naloga (evidencija i praćenje poslova)
  • komunikacija sa klijentima i tehničkom pripremom

Uslovi za kandidate:

  • iskustvo na poslovima pripreme za štampu
  • odlično poznavanje Adobe paketa (Illustrator, Photoshop, Indesign, Acrobat)
  • napredno poznavanje Microsoft Office paketa
  • poznavanje tehnologija procesa proizvodnje, štampe i dorade
  • organizacione sposobnosti, komunikativnost, poverljivost
  • spremnost na rad pod pritiskom i u dinamičnom radnom okruženju

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Štamparske usluge
- Umetnost, Dizajn
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
2.4.2020. do 2.5.2020.