Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Operater u call centru

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Administracija, KnjigovodstvoOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Bosal d.o.o.
Adresa:
Beograd, Karadjordjev trg 11, Beograd-Zemun

Kompanija Bosal D.o.o. iz Zemuna je renomirani proizvođač sigurnosnih i sobnih vrata po meri. Za našu proizvodnu liniju  SIGURNOSNIH I SOBNIH VRATA stolarije potrebni su nam:

OPERATERA U CALL CENTRU

Opis poslova i zaduženja

  • Pozivanje korisnika iz baze podataka
  • Inormisanje korisnika o karakteristikama proizvoda ili usluga, njihovim cenama, kao i pružanje odgovara na pitanja korisnika
  • Zaključenja korisničkih zahteva i prodaje usluga
  • Ažuriranje baze podataka

 Uslovi za kandidate:

  • Poželjno je višegodišnje iskustvo na istim pozicijama  (najmanje 3 godine)
  • Očekujemo da ste dinamična, odgovorna, ambiciozna i ažurna osoba
  • SSS
  • Rad na računaru , MS office i prilagođavanje radu na postojećem sistemu podataka

 Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju i uspešnom timu
  • Korektne radne uslove i zaradu prema rezultatima rada
  • Efikasnu podršku za obavljanje poslova

Izabrani kandidati moraju proći obavezni probni rad u trajanju do 6 meseci.

Svi zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju . Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Dodatne informacije možete dobiti radnim danima na tel: 062/382-458  (9h-17h) ili na mail adresu:

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
19.11.2019. do 19.12.2019.