Preuzmite android aplikaciju odmah!

Vrući poslovi: Operater u proizvodnji u fabrici kablova (Češka)

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Operater u proizvodnji u fabrici kablova (Češka)" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta fabriku kablova iz Češke, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Operater u proizvodnji u fabrici kablova

(potreban veći broj izvršilaca - muškarci,žene I parovi)

Zemlja rada: Republika Češka
Mesto rada: Svárovská 698 CZ – 463 03 Stráž nad Nisou
Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU.

Opis posla:

  • Proizvodnja I montaža kablova - laki fizički poslovi

Uslovi za kandidata:

  • Minimum završena osnovna škola
  • Spremnost za rad u 3 smene
  • Poželjno je prethodno radno iskustvo u proizvodnji ili industriji sa linijskom proizvodnjom
  • Preciznost i spretnost
  • Spremnost za rad u timu

Poslodavac obezbeđuje i nudi se:

  • Izrada dugoročne radne vize na dve godine;
  • Prevoz do mesta rada u inostranstvu Srbija-Češka-Srbija- obezbeđen od
  • strane poslodavca
  • Prijava radnog odnosa i Ugovor o radu na dve godine mogućnost prijave
  • za stalno zaposlenje;
  • Plaćeni porezi i doprinosi i zdrastveno osiguranje;
  • Bezbednost na radu;
  • Lekarski pregled;
  • Oprema za rad, zaštitna oprema;
  • Početna osnovna neto satnica je 4,08 € plus bonusi I benefiti iz radnog odnosa - radi se I I II smena, 157,50 sati mesečno; uz kasniju mogućnost povišenja do neto satnice od 4,43 € u zavisnosti od procene iskustva i stručnosti kandidata - radi se I,II I III smena, 157,50 sati mesečno;
  • Osnovno radno vreme je 8h (40min pauza), od ponedeljka do petka + prekovremeni rad po dogovoru koji je plaćen;
  • Prevoz od smeštaja do fabrike (35 minuta autobusom) - mesečna autobuska karta 25€ ili pešaka (45 minuta).
  • Smeštaj obezbeđen o trošku poslodavca;
  • Obrok u restoranu fabrike tokom smene koji se plaća 1,45€;
  • Rad u savremenoj i opremljenoj fabrici;
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Radnu biografiju – CV sa fotografijom zainteresovani kandidati mogu
slati elektronskim putem.
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na
kontakt telefon:
060/32-999-34 i 011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska
14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u
smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju
uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje
sigurnosti ozbiljnost u radu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
- Proizvodnja
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
6.6.2019. do 21.6.2019.