Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Operater/Blagajnik u automat klubu

Poslovi na istoj lokaciji

BeogradObrenovac

Konkurs za oglas "Operater/Blagajnik u automat klubu" kompanije Eleks-M d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Winner slot klub je prepoznatljiv brend kompanije Eleks-M koja posluje na 8 lokacija u Beogradu, u Leskovcu, Bujanovcu i Obrenovcu. Svaki slot klub je opremljen ruletima i slot automatima najnovije tehnologije i vodi se politikom najboljeg interesa svojih klijenata. Briga o zaposlenima je prioritet kompanije i u njoj se procenjuju sve potrebe koje doprinose efikasnoj i koordinisanoj strategiji razvoja i napredovanja zaposlenih. Dinamika i rast kompanije otvorila su put ka novim radnim mestima.

Kompanija:
Eleks-M d.o.o.
Adresa:
Beograd, Vojvode Stepe br.301

Winner slot klub je prepoznatljiv brend kompanije Eleks-M koja posluje na 8 lokacija u Beogradu, u Leskovcu, Bujanovcu i Obrenovcu. Svaki slot klub je opremljen ruletima i slot automatima najnovije tehnologije i vodi se politikom najboljeg interesa svojih klijenata.

Briga o zaposlenima je prioritet kompanije i u njoj se procenjuju sve potrebe koje doprinose efikasnoj i koordinisanoj strategiji razvoja i napredovanja zaposlenih.Dinamika i rast kompanije otvorila su put ka novim radnim mestima.

Trenutno je otvorena pozicija:

OPERATER / BLAGAJNIK U AUTOMAT KLUBU

Nudimo:

  • Stabilan posao i stimulativne bonuse
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Korporativne FitPass kartice za korišćenje sportskih objekata
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja u skladu sa radom i zalaganjem

Opis posla:

  • Izvršavanje uplate i isplate igračima
  • Aktivno praćenje i kontrola slot mašina i ruleta u toku igre
  • Posluživanje toplih i hladnih napitaka
  • Promovisanje aktuelnih dešavanja, promocija i benefita igračima

Uslovi za kandidata:

  • Minimum III stepen stručne spreme

  • Spremnost za rad u smenama

Lokacija posla:
- Beograd
- Obrenovac
Kategorija:
- Ostalo
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
23.5.2022. do 22.6.2022.