Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Pomoćni radnik/radnica u kuhinji

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Pomoćni radnik/radnica u kuhinji" kompanije Master Gara Team d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Restoran Bella Italia, sa majstorom italijanske kuhinje Mišom Garićem, nudi svojim gostima ukuse i mirise prave italijanske kuhinje. Restoran je poznat po ručno pravljenim pastama, svežoj morskoj ribi i stekovima na žaru. U opuštenom ambijentu srdačno osoblje svakog gosta dočekuje sa osmehom, aperitivom, hrskavim brusketama i korpicom mirišljavog hleba tek izvađenog iz rerne. Filozofija restorana je takva da se svaki gost oseća kao u svojoj kući.

Restoran se nalazi na Novom Beogradu, Bulevar Arsenija Čarnojevića 95, Grčko-kiparski centar.

Kompanija:
Master Gara Team d.o.o.
Adresa:
Zemun, Sevina 47

Restoranu Bella Italia na Novom Beogradu, potrebni

Pomoćni radnik u kuhinji

Opis posla:

  • Čišćenje i priprema povrća i ostalih namirnica u kuhinji
  • Održavanje higijene kuhinjskih prostorija i sredstava za rad
  • Priprema sve vrste salata prema jelovniku
  • Pranje posuđa

Nudimo:

  • Prijava u radni odnos
  • Redovna mesečna zarada uz stimulacije i bonuse
  • Plaćen prevoz
  • Topli obrok
  • Dobri uslovi rada
  • Mogućnost razvoja i napredovanja

Možete se javiti putem mail-a ili nas direktno pozvati na 064/610-93-03 Miša, 060/7-12345-7 Ema ili doći direktno u naš restoran, Bulevar Arsenija Čarnojevića 95, svakim danom od 10h do 17h, osim nedeljom.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
22.9.2020. do 7.10.2020.