Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Poslovno-tehnički sekretar

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Administracija, KnjigovodstvoEkonomija

Poslovi na istoj lokaciji

Novi Sad

Kompanija:
Novometal d.o.o.
Adresa:
Novi Sad, Branka Ćopića 11a

 Poslovno-tehnički sekretar

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima i prijem stranaka
  • Poslovna korespondencija (lična, elektronska i telefonska korespondencija)
  • Kancelarijsko poslovanje (štampanje, skeniranje, arhiviranje dokumentacije, vođenje evidencija- radnika, voznog parka )
  • Obavljanje operativnih administrativnih poslova u kancelariji i na terenu
  • Priprema dokumentacije i prostora za sastanke direktora
  • Obavljanje nabavki za potrebe kancelarije
  • Obavljanje svih poslova po nalogu direktora

Uslovi za kandidata:

  • Minimum SSS, IV stepen
  • Poverljivost, odgovornost, sistematičnost, analitičnost, samoinicijativnost
  • Profesionalno poslovno ponašanje
  • Znanje poslovnog engleskog jezika (pisano i govorno)
  • Znanje rada na računaru (MS Office, internet)
  • Sposobnost organizovanja posla
  • Vozacka dozvola B kategorije ( aktivan vozac )

Nudimo:

  • Odlične uslove rada u kancelariji u Novom Sadu
  • Dinamičnu radnu atmosferu
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Pocetna zarada 35.000 rsd

Napomena:

CV poslati elektronskim putem.

Lokacija posla:
- Novi Sad
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Ekonomija
Nivo obrazovanja:
Minimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Outlook (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
9.9.2020. do 9.10.2020.