Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Prodavačica/Prodavac

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Prodavačica/Prodavac" kompanije Fast food restoran Plavi bik je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Fast food restoran Plavi bik

PRODAVAČICA / PRODAVAC

Zbog otvaranja novog Fast food restorana PLAVI BIK u Beogradu potrebni su nam dodatni prodavci! PLAVI BIK fast food je poznat po pohovanim specijalitetima, naročito po Karađorđevoj šnicli i pohovanim pljeskavicama.

Opis posla:

  • Usluživanje mušterija,
  • Rad na fiskalnoj kasi,
  • Priprema hrane u fritezi, izlaganje i prodaja robe
  • Odražavanje higijene radnog prostora

Nudimo:

  • Redovnu i pristojnu platu (55.000 – 90.000 dinara)
  • Dodatne bonuse po učinku i savestnost na poslu
  • Obuku za rad
  • Topli obrok

Očekujemo:

  • Pozitivan stav i ljubaznost prema kupcima
  • Odgovornost prema poslu i kolegama
  • Spremnost na rad u smenama
  • Poželjno: iskustvo u prodaji

Pošaljite vaš broj telefona i ime na Viber ili u SMS poruci na broj 065 900 50 88, mi ćemo Vas kontaktirati.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
22.10.2021. do 21.11.2021.