Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Profesionalni vozači autobusa (Hrvatska)

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka agencija iz oblasti ljudskih resursa za svoga klijenta, jedan od vodećih autobusnih prevoznika u Hrvatskoj i član međunarodne grupacije, potražuje kandidate za radnu poziciju:

PROFESIONALNI VOZAČI AUTOBUSA HRVATSKA

Mesto rada: ISTRA (POREČ), KVARNERSKI OTOCI (KRK, CRES), DALMACIJA (BRAČ, KORČULA), SLAVONIJA (OSIJEK)
Primaju se kandidati sa srpskim ili EU pasošem.

OPIS POSLA:

  • Prevoz putnika u domaćem i međunarodnom prevozu (lokalni i školski, međugradski prevoz, inostranstvo, povremeni/vanredni prevoz)
  • Rad po profesionalnim propisima
  • Briga o sigurnom prevozu putnika
  • Izdavanje voznih karata i briga o vozilu

PROFIL KANDIDATA:

  • SSS zanimanje vozač ili prekvalifikacija za vozača motornih vozila
  • D kategorija upisana u vozačku dozvolu
  • KOD 95 upisan u vozačku dozvolu – nije uslov. Mogućnost polaganja u firmi o trošku kandidata –
  • Ukoliko poslodavac plaća, refundira se novac kroz šest mesečnih rata, kroz platu
  • Poželjno radno iskustvo u struci
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Odgovornost i tačnost
  • Snalažljivost u prostoru i fleksibilnost
  • Vožnja na siguran način

USLOVI RADA/POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:

  • Ugovor o radu; Prijava radnog odnosa;
  • Dozvola za rad za kandidate sa srpskim pasošem;
  • Mesečna neto zarada oko 1.000,00 €;
  • Dobra i redovna primanja uz isplatu dnevnica i terenskih dodataka
  • Finansijske povlastice u skladu sa pravilnicima firme
  • Smeštaj obezbeđen na duži vremenski period sa kuhinjom i potrebnim stvarima
  • Bezbednost i zdravlje na radu; Lekarski pregled
  • Radno vreme: 48h nedeljno
  • Da kandidat nije osuđivan za krivična dela
  • Zdrava komunikacija sa nadređenima

Zainteresovani kandidati treba da dostaveelektronskim putem ili PORUKOM na Viber 064/126 00 55.

OBAVEZNO:

  • Radnu biografiju – CV, slike vozačke, koda, kartice;

Nakon toga se pozivaju kandidati koji uđu u uži izbor – kandidati koji ne dostave odgovarajuću dokumentaciju neće se uzeti u obzir tokom procesa selekcije!

Možete doneti i lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 15:30h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
3.10.2019. do 18.10.2019.