Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnica/Radnik na održavanju higijene

Više poslova iz kategorije

Ostalo

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Radnica/Radnik na održavanju higijene" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka doo je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta, renomirana danska firma koja se bavi pružanjem
usluga higijene i tekućeg održavanja objekata, kancelarija, bolnica, potražuje kandidate za radnu poziciju:

Radnica/Radnik na održavanju higijene

(EU pasoš)
Mesto i zemlja rada: Frederica, Danska

Opis posla i profil kandidata:

  • Održavanje higijene poslovnih prostora - kancelarija, škola, bolnica;
  • Pedantnost i preciznost;
  • Organizovanost;
  • Brzina u radu;

Uslovi rada:

  • Posedovanje EU pasoša obavezno;
  • Zbog težine posla preporučljivo je da se prijavljuju lica od 25 do 35 godina - 40 godina;
  • Engleski ili nemački jezik, osnovno znanje obavezno;
  • Minimum SSS;

Zaposlenima nudimo:

  • Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu na godinu i po dana;
  • Plaćeni probni rad, mesec dana;
  • Subota, slobodan dan;
  • Minimalna neto mesečna zarada 1.200EUR – 1.500EUR;
  • Stan obezbeđen – trošak za stan i hranu snosi kandidat; (Trošak za stan - okvirno u visini od 200EUR, zavisi od broja osoba u stanu);
  • Prevoz obezbeđen od smeštaja do mesta rada;
  • Oprema za rad;
  • Bezbednost na radu;
  • Status radnika jednak statusu građana zemlje rada;
  • Bonusi na zaradu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu poslati elektronski ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

064/06-80-969,  064/126-00-55; 011/2683-486

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
11.5.2018. do 26.5.2018.