Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Radnici u fabrici hartije

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Radnici u fabrici hartije" kompanije Omladinska zadruga Nefertiti je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Omladinska zadruga Nefertiti

Osobe za rad u fabrici hartije

Profil kandidata:

  • Visok nivo odgovornosti prema radu
  • Pouzdanost
  • Brzina i spretnost u radu

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo poželjno, ali ne i neophodno
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Cena sata 180 din/sat dnevne smene, 227 din/sat noćna smena

Opis posla:

  • Razvrstavanje i slaganje paleta
  • Pakovanje kartonske ambalaže
  • Rad na proizvodnim mašinama
  • Održavanje higijene proizvodnih prostorija
  • Rad u 3 smene

Besplatno učlanjenje u zadrugu i dobijanje sve potrebne dokumentacije.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Proizvodnja
- Popravke i održavanje
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
18.5.2018. do 17.6.2018.